http://www.skala.fckarpatylviv.com
Новини

"Газовика-Скалу" врятовано!

"Газовика-Скалу" врятовано! Попри песимістичні прогнози керівників стрийського футбольного клубу "Газовик-Скала", команда найближчим часом не припинить свого існування.

Як сказав кореспондентові "Експресу" головний тренер стриян Богдан Бандура, 24 лютого він збирає футболістів, щоб нарешті почати підготовку до другого кола у першій лізі. Свій перший збір стрияни проведуть на заміській базі львівських "Карпат". За неофіційною інформацією, "газовики" стали фарм-клубом "Карпат". Хоч Богдан Бандура цю звістку і не підтверджує, та неважко здогадатися, що коло порятунку стрийській команді кинули саме "Карпати".

За словами наставника "газовиків", клуб взяв в оренду вісьмох футболістів "Карпат", які дотепер виступали в резервному складі - в другій лізі. Ось список гравців, які переїдуть зі Львова до Стрия: Паньків, брати Баранці, Грешта, Ільків, Романюк, Поліванов та Малик.

- Чи вистачить професіоналізму гравцям виступити у першій лізі, адже дотепер вони грали у другій лізі? - питаємо у Богдана Бандури.

- А в нас і немає вибору. У хлопців з'явився шанс підвищитися у класі. Нехай його використовують. Окрім того, в Стрию лишилося ще шість футболістів, які під час міжсезоння не зуміли знайти нову команду. Головне, щоб екс-карпатівці зігралися зі стриянами. До того ж, ми активно працюємо на трансферному ринку, щоб залучити до свого табору футболістів інших команд. Головне, щоб ми зберегли прописку у першій лізі. Маємо великий гандикап, адже після першого кола "Газовик-Скала" посідає почесне сьоме місце в турнірній таблиці.

Олег ЗУБАРУК

ГазетаЕкспрес №21 (2674) (http://www.expres.ua)

"Карпати" врятують "Скалу"

ФК “Карпати” вирішив допомогти залишитися в першій лізі стрийській команді “Газовик-Скала”, яка опинилася на межі розпаду через фінансові проблеми. Про це рішення керівництва “зелено-білих” повідомив на прес-конференції, присвяченій підготовці до другого кола національного чемпіонату, генеральний директор ФК “Карпати” Богдан Федоришин.

Пан Федоришин відмовився назвати точну суму фінансової допомоги, але зазначив, що стрийська команда попросила для існування півтора мільйона гривень. За словами гендиректора, перший транш на суму 250 тисяч гривень надійде на рахунок клубу вже впродовж декількох наступних днів.

Головний тренер ФК “Карпати” Юрій Дячук-Ставицький повідомив, що з наступного сезону за “Газовик-Скала”, ймовірно, виступатимуть такі футболісти “Карпат”: Паньків, Ільків, Романюк, Грешта, Поліванов, Малик і брати Баранці.

Крім того, за його словами, на період, коли ФК “Карпати” перебуватиме на тренувальних зборах в Анталії, він передасть для міжсезонної підготовки “Газовика-Скали” свою тренувальну базу в Брюховичах. Ю. Дячук-Ставицький не відкинув імовірності, що в разі виходу ФК “Карпати” до вищої ліги “Газовик-Скала” в першій лізі буде фарм-клубом команди.

Львівська Газета № 33 (840) (http://www.gazeta.lviv.ua)